slavíme 10 let
Koncerty
25.10.2018 Marien - Praha - Gong
Praha
06.11.2018 Marien - Cena města
Žamberk
10.11.2018 Marien - Pardubice- Výroční koncert
Pardubice
více koncertů....
Eshop

ZE SKLA

V PŮLI CESTY

KRAJINA V TOBĚ

 

V půli cesty (2012)

Druhé album skupiny Marien se jmenuje V půli cesty a přináší 13 písniček. Vychází tři roky po debutové Krajině v Tobě, která se dosud dočkala už třetí reedice. Opět jde o soubor písní kapelníka Víťi Troníčka, pro kterého je to už šesté, převážně autorské, album. Vlastní písní ale přispěli také další členové Marien, Michal Paták a Zbyněk Rosendorf. Až na výjimky jde o zcela nové skladby z posledních let, ve kterých se zrcadlí osobní prožitky, pocity a názory generace současných pětatřicátníků, rodičů – začátečníků, kteří se snaží neztratit mladí a přitom už na mnohé životní otázky znají odpovědi.

 

Album V půli cesty vznikalo od února do května 2012 v nahrávacím studiu MKP production v Českých Budějovicích, pod dohledem hudebního režiséra a aranžéra Petra Novotného (Žalman a spol.) a uznávaného zvukového mistra Petra Michala. Polovinu nahrávek alba ozdobil rytmikou hostující David Landštof. Obsahuje i živou nahrávku známé písně Zrcadla, z repertoáru první Troníčkovy skupiny Poupata, natočenou na festivalu Pardubická folková noc. „V půli cesty“ kapely Marien vychází jako první titul nového vydavatelství Folk žije! v distribuční spolupráci s firmou Supraphon. 

 

Distribuce - Slovensko:
Hanka Jóžová
hanka@rolnicky.sk
tel:+421 904 175 140

Vydavatel: © FOLK ŽIJE! 2012
Marien: V půli cesty, Celkový čas 48:48

Memento vitae,  A bylo léto, Je to zvláštní, Pouliční lampa,Pouta, Mejdan v hlavě, Korengal, Sága rodu T., Zrcadla, Kotlíky lásky, Alchymista, Můze Marien, Vědomí člověka 


Připravujeme