slavíme 10 let
Koncerty
14.02.2018 Koncert
Doli Klub - Pardubice
06.04.2018 Koncert na přání
Kostěnice
07.04.2018 Víťa Troníček Trio
Doli Klub, Pardubice
více koncertů....
Eshop

ZE SKLA

V PŮLI CESTY

KRAJINA V TOBĚ

 

Aktuálně

25.06.2015

Nejprve jsme zahráli na svatbě našich příznivců... v krásném nóbl prostředí Golfového klubu v Hradci Králové a toho úžasného jídla a pítí, krásných šatů a pozitivní nálady, kterou každé vstupování do společného života provází. Byla to moc hezká svatba, krásní novomanželé, veselí svatebčané. Přesně dle pravidel zdravé svatební romantiky, které nemohla nijak narušit ani Zdenička svými cynickými poznámkami ve chvílích, kdy se kapelník pokoušel podpořit romantickou atmosféru několika hezkými slovy na téma: Harmonie v manželském soužití.

obrazek
10.05.2015

Jak už jsme vám zde psali, máme za sebou první výlet do Brdských hvozdů, jakýsi první outdoorový koncert na Studeném vrchu . Bylo to moc prima, mimo jiné proto, že jsme vůbec nečekali, kolik odvážlivců se k nám přidá... Přestože, jak se odnepaměti říká u Troníčků v rodině: počasí se chovalo jako Hugo a Hugo je vůl... Brdský vrch Studený dostál svému jménu a všichni přítomní museli vykázat značnou odolnost proti chladu, mrholení a větru... Ale mělo to himbajz své kouzlo a to i bez ohledu na Zubříkův odkaz. A co bude dál ?

obrazek
28.04.2015

Vy jste se na nás domluvili, ne? Že nás odteď jako budete rozmazlovat, že budete plnit sály všude kam přijedeme a že budete tleskat jako blázni, nebo ječet jako při Beatles... Vážení fanoušci, máme vás moc rádi... kéž by tenhle krásný muzikantský sen nikdy neskončil.

obrazek
19.03.2015

Jsme plni dojmů z koncertů v Malostranské a Café Práh, děkujeme za narvané sály a pozorné posluchače... Schytali jsme mezitím v minulých dnech v sekci vzkazy několik dotazů a jedno asi věčné téma. Když máme teď chvilku, (než zítra rozjedeme s hosty Velikonoční koncert) zkusím odpovědět...

obrazek
31.03.2015

Teda nevíme, už čím bychom před vámi smekli... Máme za sebou ten outdoorový koncert a výlet do Zubříkových Brd... Když jsme se škrábali na Studený vrch k rozhledně, vítr hučel ve špičkách stromů a do tváří nám šlehaly krupěje mrazivého mrholení.... Odhodlání se nám však nedalo upřít. Zdenička napekla řízky, Myšák jel z návštěvy tchýně, cestou padl i jahodový cheesecake od Mekáče (to by nás Zubřík hnal...) zkrátka energie bylo docela dost, nálada v autě fajn a jen co jsme otevřeli dveře auta pod kopcem, bylo to jako když mlsně otevřete mrazák a chutě vás trošku přejdou...

obrazek
04.03.2015

Léta jsme si ze Zubříka dělali legraci, že jako správný zástupce pražského trampského podsvětí má v Brdech srub, ale že ho prý nemůže najít. Potutelně se tomu usmíval a říkal, že až najdeme odvahu, že nás tam vezme... ale furt nějak nebyl čas. A když potom ten nebeský pan Scénárista nalajnoval Zubříkův příběh takhle blbě, zůstal v nás pocit, že jsme něco prošvihli. A to je jak známo naprd... Taková ta příslovečná sůl, co štípe v ráně, kdykoliv si na ni vzpomeneme.

obrazek
20.02.2015

Po dvouměsíční odmlce, vyplněné přemítáním a odpočinkem startujeme do minišňůry po klubech. 27.2. koncertujeme v Týně nad Vltavou, 28.2. v Českých Budějovicích. 31.3 v Praze, 1.4. v Brně, 16.4. v Ostravě, 18.4. v Kališti u Humpolce a 24.4. zakončíme v Olomouci. V tom všem ještě dvakrát přibrzdíme na větších koncertech. První je Velikonoční koncert 4.4. v KD Hronovická Pardubice, kam jsme si pozvali celou řadu hostů. Další pak hned o týden později 10.4. v Kostěnicích, kde budeme koncertovat s Wabi Daňkem. Dále jsme si vymysleli něco nad čím zůstává rozum stát, a to nejen náš:-) O tom všem se ale dočtete v samostatných článcích.

obrazek
15.02.2015

Dneska už není žádné tajemství, že Radek Bartoš, mezi kamarády přezdívaný Píďa, který jak je známo s námi rozjížděl Marien, točí konečně svoji vlastní první desku. Hurá, však jsme se načekali. Klip k jeho studiové nahrávce se rychle šíří internetem, a dokonce se začíná ozývat i v rádiích. Srdce fanynek jsou mu otevřená stejně jako peněženky více než stovky přátel a dosavadních dárců....

obrazek
06.02.2015

Nikdy!!! Nikdy nebudeme ty pravé celebrity... díky bohu, nebo naštěstí... jsme totiž zcela neukáznění, co se týče všech těch nutných věcí, které kapela musí dělat, když zrovna nemuzicíruje. Třeba focení je něco, co absolvujeme s několikaletou nepravidelností... Pro většinu členů: očistec!

obrazek
05.01.2015

Ať je rok 2015 rokem dobrých zpráv. Uprostřed mediálního naříkání, jak se máme špatně a jak jde lidstvo k šípku, nenechte se strhnout k blbé náladě a skepsi. Uchovejte si lidskost a pěstujte člověčinu. Ať se vám průšvihy, starosti i nemoci, zlé zprávy a zlí lidé vyhýbají... A ať se vám plní sny. Pokud vám k tomu bude hrát našem muzika, budeme poctěni...

obrazek
<<<< 1 2 3 4 5 6>>>>
Připravujeme