Vzkazník

No aby ty MP3 nebyly dřív na uloz.to než v prodeji. :(

Renďo, makáme na tom, až se prohýbáme :-) Výroční koncert bude 12.12. A v prodeji bude určitě ještě v průběhu srpna. Spuštění prodeje vyhlásíme zde na webu i na kapelním FB. Díky moc za trpělivost, krásné letní dny...

Ahoj kapelo,
bohužel jsme se ze zdravotních důvodů nemohli účastnit křtu vašeho nového alba na Konopáči (zato jsme alespoň v Pileticích zmokli). Každý váš koncert je nabití energií a pohlazení po duši, moc vám fandíme.
Chtěla bych se zeptat na váš výroční koncert v Ideonu, zatím jsem nenašla žádnou zmínku. Kde si mohu obstarat lístky pro moji bandu?
Přeji vám hodně zdraví a věrných posluchačů.

Pavle, MP3 určitě budou, nejdříve však cca za 6 týdnů.
Tato volba bude aktivní na našem webu. Díky za pochopení.

Ahoj a dobrý den, mohu se zeptat jestli vaše poslední album nebude k dispozici i ve formátu mp3. Děkuji za odpoved

Tak mi to neda a snad me Vita neukamenuje ale ... Ta energie o ktere pisi na pardubicezive tam proste byla silene citit .....

https://drive.google.com/file/d/18Coy54ZgBjRnNqpKECmT9UC8_H99l3ko/view?usp=drivesdk

Ahoj kapelo, provázíte mě vlastně už od dětství - když Víťa zpíval a hrál s naším sborem Skřivánkem, když Poupata kvetla a dospívala... a teď Marien - pracovní a rodinné povinnosti mi roky bránily slyšet vás osobně, až konečně se mi moje přání splnilo - sice ne na křtu, ale v menším - v Budislavi - znovu jste oživili to, co mám tak ráda - ve vašich písničkách se zrcadlí to, co i já prožívám a cítím - díky, že jste a že jste takoví, jací jste, moc fandím vám i vašim rodinám - držte se!

Jste obrovským pohlazením po duši. I v dešti. :-) Vlastně kdykoli.
Držím vám všem palce, abyste měli stále tolik energie a úsměvu, jako doposud.
Hrozně moc si vážím toho, co děláte, co rozdáváte, co šíříte!!
Velký dík pak vašim rodinám a všem lidem z vašeho týmu. Vidíme je, i když nejsou vidět :-)
Těším se na další setkání a naladění s vámi.
S láskou a pohlazenou duší
Gee

Děkujeme za úžasný koncert ( křest CD), Byl to úžasný koncert s krásnou muzikou, atmosférou,jen škoda ten déšť.Marieni jsou proste Marieni .... Jednou clovek vyleze na silenej kopec v neskutecnym paraku. Podruhe pri krtu CD promokne na kost .... Ale na vyrocak se uz tesim ted, do Ideonu nefouka ;-) Kdo byl ted v Hermanaku, tak chape.

Niko, právě jsme odeslali emaily s potřebnými informacemi :-) Vše tam naleznete.
Těšíme se na viděnou. Moc!

Mám podobný dotaz jako Ivoš... O:) Máme si donést něco jako potvrzení o tom, že jsme opravdu přispívali? Potvrzení o platbě? Nebo bude stačit jméno a mail? Děkuji a moc se těším! Nika

Ivoši, pochopitelně informace k odměnám postupně rozeselíláme, ale je Vás opravdu moc, tak prosím o strpení. Informace ke křtu, budou odcházet dnes, ale prakticky se bude stejně jednat jen o rekapitulaci a bude to tak jak píšeš, dorazíte na místo, tam dostanete vstupenku i zbytek své o dměny. Moc děkujeme za podporu a těšíme se, už brzy, na viděnou !

Ahoj,
pokud máme vstupenky na křest přes Startovač, máme ještě čekat nějaké informace, nebo prostě dorazit na místo a tam se dozvíme více?

V jednoduchosti je krása, ale klip k piesni Příboj je niečo nadpozemsky nádherné. Vždy, keď si ju pustím, mám "husinu". .KIEŽBY BOLO NA SVETE VIAC KAPIEL AKO STE VY !!! Ste úžasnííí...

Ahoj Marieni.

Na křest nám to bohužel nevyjde, ale o den dříve byste měli být na Trampském večeru v Budislavi, kam bychom za Vámi rádi přijeli. Pátrám ale internety křížem krážem a nikde (krom Vašich stránek) o akci ani zmínka. Naposledy zde: https://www.mastale.cz/cs/trempsky-podvecer-pod-hradiskem , to je ovšem rok 2019 a v plánovaných akcích nic uvedeno nemají.

Moc díky.

Ahoj, děkuji za předešlé info. Ale bohužel křestu CD se nemůžeme zúčastnit. Vypadl nám kuchař na dětském táboře,takže už 1. 8. musíme být na druhé straně republiky. Je mi to líto,tak snad to vyjde příště na nějaké jiné akci. Ale kdyby jste třeba našli ještě jeden komplet vašich CD, budu vám moc vděčný. Jinak děkuji za vše. Případně kontakt na mě : bubenik78@email.cz

Milí Marien, díky moc za nádherný koncert Okolo Třeboně. Za tu úžasnou energii, kterou lidem předáváte a za to, co z vás na podiu vyzařuje. Už jen první tóny, když jste zvučili nástroje a zahráli všichni dohromady, byly jako pohlazení. Nádhera. Já vás prostě miluju, jste úžasní! Teď už vás milují i obě mé kolegyně, které jsem vytáhla s sebou:-)

Martine - vyber si odměnu, částku ručně přepiš a zvyš o 250 Kč. Do poznámky napiš Vstupenky pro 3 osoby. Děkujeme moc za podporu!

Ahoj,chci se zeptat. Když zakoupím na startovači velký komplet jak mám dokoupit vstupenku na křest cd pro 4,5 letou dceru. Děkuji za info.