VÝROČNÍ KONCERT

VÝROČNÍ KONCERT MARIEN LETOS NEBUDE.

Výroční koncert Marien se měl konat v sobotu 12. prosince 2020 ve Výstavním a společenském centru IDEON Pardubice.

S ohledem na současnou mimořádnou situaci se letošní výroční koncert Marien ruší.

S velikou lítostí jsme nuceni zrušit letošní výroční koncert. Snažili jsme se být optimističtí, ale současná situace neumožnuje pořádání kulturních akcí s přítomností diváků. I v případě, že by se epidemiologická situace v následujících 12 dnech do termínu konání koncertu významně vylepšila, není podle vládního plánu uvolňování opatření žádný předpoklad, že by koncert mohlo, i v nejlepším případě, navštívit alespoň tolik diváků, aby se koncert dal ekonomicky zvládnout.

Vstupenky na koncert jsme prodávali prostřednictvím předprodejní sítě Ticketmaster, pouze on-line. Předprodejní sítí proto budou osloveni všichni držitelé vstupenek e-mailem a automaticky jim budou během několika dní vráceny ceny zakoupených vstupenek zpět na bankovní účet.

Ještě jednou se všem omlouváme za vzniklé komplikace, ale aktuální situace nám nedává žádnou jinou možnost. Nezapomenutelná atmosféra výročního koncertu nám všem bude chybět. Přejeme všem hlavně hodně zdraví, sil a optimismu a děkujeme za podporu, vstřícnost, ohleduplnost a vzájemný respekt.

Všichni se už teď těšíme na setkání v lepších časech, například na příštím ročníku festivalu Folkové chvojení 18. - 19. června 2021. Nebo na výročním koncertu Marien v termínu 20.11.2021.